NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Servis

servis obr

Neoddeliteľnou súčasťou poskytovania našich služieb je kvalitný a rýchly servis. Všetko vyriešime telefonicky, kedy danú poruchu na Vašom elektrickom skútri či joystickovom vozíku popíšete a my Vám poradíme, ako ju jednoducho odstrániť. V prípade zložitejších riešení k Vám príde náš servisný technik. Pokiaľ je to nutné, vozík odvážame do nášho servisného centra.

Číslo na servis nájdete v záložke kontakty alebo volajte na +421 944 098 816.

Výhody:

odrazkav záručnej dobe servis ZADARMO

odrazkaservis v pozáručnej dobe samozrejmosťou


+421 944 098 816 | servis@medicalspace.cz

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.