NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

servis invalidných vozíkov

Servis invalidných vozíkov je služba poskytovaná spoločnosťami zaoberajúca sa predajom alebo požičiavaním invalidných vozíkov, ktoré sú určené pre ľudí s telesným postihnutím, alebo s obmedzenou pohyblivosťou.

Pokiaľ máte záujem o kvalitný servis invalidného vozíka za veľmi priaznivé ceny, neváhajte prejsť na internetovú stránku http://www.vozikyskutre.sk/, kde nájdete tiež invalidné vozíky a skútre a kde môžete nezáväzne kontaktovať odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám so všetkým rád pomôže a poradí. Kontaktovať ho možno online alebo telefonicky, alebo môžete navštíviť kamennú pobočku. Kotkatní telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.