NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Skladací invalidný vozík

Skladacie invalidné vozíky sú pre ľudí s telesným postihnutím, ktorí môžu pohybovať hornou polovicou tela. Skladacie mechanické invalidné vozíky sú skvelé, pretože sa s nimi môžete pohybovať ako v interiéri v stiesnených priestoroch, tak aj v exteriéri.

Pokiaľ si chcete zaobstarať mechanický invalidný vozík, na webových stránkach https://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky ich nájdete celú radu spoločne s elektrickými invalidnými vozíkmi, elektrickými invalidnými skútre a polohovacími posteľami. Pre viac informácií zavolajte na telefónne číslo +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.