NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Skladacie vozíky pre invalidov

Mechanické vozíčky pre invalidov bývajú spravidla skladacie a odľahčené. Vďaka tomu sa dajú ľahko prevážať v kufri automobilu. Existujú rôzne typy týchto vozíčkov, napríklad s brzdami či sa zadnými bezpečnostnými kolieskami. Vybrať si možno z rôznych šírok sedu, spravidla od 40cm až do 60cm.

Širokú škálu invalidných vozíkov a skútrov nájdete na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/mechanicke-invalidne-voziky. Po vyplnení krátkeho formulára Vás obratom kontaktuje vyškolený pracovník a zodpovie Vám všetky otázky či Vám s výberom pomôže. Kontaktné telefónne číslo je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.