NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Skútre pre invalidov

Zháňate invalidný skúter pre invalidov? V tom prípade sa pozrite na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde ich nájdete celú radu, ako je napr. Elektrický invalidný skúter trojkolesový Logic či Luna Pride. Samozrejme na vyššie uvedených stránkach nájdete aj mechanické invalidné vozíky či polohovacie postele.

Pre viac informácií o invalidných vozíkoch a skútroch využite telefónneho čísla +421 944 098 816 a spojte sa s odborne vyškoleným špecialistom, ktorý Vám s výberom invalidného skútra rád pomôže.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.