NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Skútre pre seniorov

Skútre pre seniorov sú veľmi dobrým pomocníkom pre osoby, ktoré sa nemôžu samé pohybovať či sa chcú pohybovať rýchlejšie alebo si proste len užiť jazdu na skútri. Na tieto skútre nie je potrebné žiadne vodičské oprávnenie a pohybovať sa s nimi môžete po chodníkách aj napríklad v obchodných centrách či supermarketoch.

Pokiaľ máte záujem o elektrický skúter pre seniorov, potom neváhajte navštíviť webové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre#akce_box. Zo širokej ponuky si tu vyberú aj nároční užívatelia. Doprava elektrických skútrov i elektrických vozíkov je v rámci celej SR zadarmo. Kontaktovať nás môžete na telefónnom čísle +420 775 456 685.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.