NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Solo TS

Elektrický invalidný skúter Solo TS sa vyznačuje svojou spoľahlivosťou a pohodlnosťou, jeho súčasťou je napríklad aj košík, umiestnený v predu na prevoz vecí. Zaraďujeme ho do skupiny trojkolesové invalidných skútrov rovnako ako napríklad Logic, Trophy Booster VI alebo Afikim Breeze.

Ak máte záujem o kúpu elektrického invalidného skútra Solo TS, určite sa pozrite na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde nájdete i mnoho elektrických invalidných skútrov štvorkolesových, alebo mechanických. S akýmikoľvek otázkami sa na nás obráťte na telefónne číslo +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.