NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Staršie invalidný vozík

Invalidné vozíky slúži ľuďom so zdravotným postihnutím alebo so zníženou pohyblivosťou a uľahčujú im pohyb ako v interiéri tak aj v exteriéri. V súčasnej dobe sa dajú na trhu zaobstarať ako nové tak aj už používané invalidné vozíky.

Pokiaľ máte záujem o kúpu akéhokoľvek variantu invalidného vozíka, neváhajte sa obrátiť na internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/stvorkolesove-skutre, kde nájdete napr. Mechanický invalidný vozík Excel Vanos spoločne s inými modelmi invalidných vozíkov a kde nájdete tiež invalidné skútre či polohovacie postele. Tu môžete nezáväzne nadviazať kontakt s odborne vyškoleným špecialistom ako online alebo telefonicky (+421 944 098 816) tak aj osobne v kamennej predajni.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.