NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Sterling Elite

Sterling Elite je elektrický invalidný skúter trojkolesový, ktorý pomáha invalidným ľuďom s ich pohybom. Je vhodný ako do interiéru tak do exteriéru a vďaka trom kolesám je veľmi stabilný, nájdete ho na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre. Vyberať si dnes môžete z rôznych modelov mechanických i elektrických vozíkov a skútrov.

Ak hľadáte mechanické invalidné vozíky ako treba Excel Vanos či elektrické invalidné skútre napríklad Winner, Logic alebo Luna Pride, neváhajte sa na nás obrátiť na telefónnom čísle +421 944 098 816. 


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.