NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Sterling XS

Sterling XS patrí medzi trojkolesové elektrické invalidné skútre a vyznačuje sa jednoduchou ovládateľnosťou aj v stiesnených priestoroch, je vhodný ako do interiéru tak do exteriéru a pomáha invalidnom ľuďom s ich pohybom.

Ak hľadáte elektrický invalidný skúter Sterling XS nájdete ho na http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre#akce_box, kde sú k dispozícii aj mechanické invalidné vozíky ako trebárs Excel Vanos, alebo elektrické invalidné vozíky Puma Yes Series či Permobil. Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +420 775 456 685, kde Vám s výberom vozíka či skútra poradia odborne vyškolený špecialista.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.