NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Štvorkolesový elektrický skúter

Štvorkolesový elektrický skúter je vhodný ako pre hendikepovaných osoby, tak i pre osoby, ktoré chcú urýchliť svoj pohyb. Elektrický štvorkolesový skúter je vhodný, ako do mesta na spevnené cesty, tak aj do prírody na nespevnené cesty. Skúter má spravidla jednoduché páčkové ovládanie, kde si tí môžete regulovať rýchlosť pomocou tlačíek.

Na webových stránkach http://www.vozikyskutre.sk/produkty/stvorkolesove-skutre, nájdete naozaj širokú ponuku elektrických skútrov. Stačí si vybrať ten, ktorý sa Vám páči a vyplniť jednoduchý, nezáväzný dopytový formulár, na základe ktorého Vás kontaktuje jeden z vyškolených špecialistov. Kontaktný telefón je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.