NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Štvorkolky pre invalidov

Ste invalidný a potrebujete k svojmu životu invalidný vozík či skúter? Ideálnym riešením pre pohyb vonku je elektrický invalidný skúter štvorkolesový, ktorý vďaka svojmu silnému motoru, si poradí aj s náročnejším terénom a najazdíte na ňom na jedno dobitie veľkú vzdialenosť.

Elektrické invalidné skúter štvorkolesové, ale aj mechanické či elektrické invalidné vozíky alebo dokonca polohovacie postele nájdete na webových stránkach https://www.vozikyskutre.sk/produkty/stvorkolesove-skutre, kde môžete pomocou nezáväzného online formulára, nadviazať kontakt so špecialistom, ktorý Vám s výberom invalidného skútra pomôže. Tel. číslo je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.