NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Trojkolesový elektrický skúter

Trojkolesový elektrický skúter je ideálnym spoločníkom ako do mesta, tak aj do prírody na nespevnené cesty. Skúter má jednoduché páčkové ovládanie, pomocou tlačidla možno regulovať rýchlosť, na displaii sa zobrazuje stav batérií.

Chcete si zaobstarať elektrický invalidný skúter? Potom neváhajte navštíviť http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre. Zo širokej ponuky si tu vyberie aj ten najnáročnejší používateľ. Doprava tovaru je v rámci celej SR zadarmo. Záručný aj pozáručný servis je samozrejmosťou. Kontaktovať nás pre viac informácií o invalidných vozíkoch môžete na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.