NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Trojkolky pre invalidov

Trojkolky pre invalidov sú nevyhnutnou súčasťou života ľudí s telesným postihnutím, pretože im pomáhajú s ich pohybom. S elektrickými invalidnými skútry môžete vyraziť ako do miest atak do prírody na nespevnené cesty. Existuje niekoľko modelov invalidných skútrov a je len na Vás aký si vyberiete.

Kvalitné invalidné skútre za veľmi výhodné ceny sú k dispozícii na webových stránkach https://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde nájdete aj mechanické invalidné vozíky či polohovacie postele. Ak si neviete rady pri výbere invalidného skútra, kontaktujte na telefónnom čísle +421 944 098 816 odborne vyškoleného špecialistu.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.