NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Winner

Elektrický invalidný vozík Winner je jedným zo série invalidných vozíkov, ktoré pomáhajú osobám so zdravotným postihnutím každý deň s pohybom v interiéri a vonku. Ďalšími takými pomocníkmi môžu byť napríklad Luna Pride, invalidné vozíky Malibu alebo mechanické invalidné vozíky Excel Vanos.

Elektrický invalidný vozík Winner s inými invalidnými kreslami nájdete na adrese http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde sú k dispozícii aj polohovacie lôžka. Ak neviete, ako vybrať ten pravý invalidný vozík, kontaktujte nás na čísle +421 944 098 816 a nájdite pre Vás ideálnu.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.