NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

xRover Reha

Aj Ľudia s telesným postihnutím alebo so zníženou pohyblivosťou sa nemusí zdržiavať športových aktivít. Invalidný športové vozík xRover Reha je ideálnym pomocníkom, ktorý sa dá zapriahnuť napr. Za bicykel, môžete jazdiť na in-linoch alebo do konca na snehu. xRover Reha je vybavený bezpečnostnými pásmi a ergonomicky tvarovanou sedačkou.

Ak máte záujem o športové invalidný vozík xRover Reha nájdete ho na https://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre, kde sa zároveň môžete informovať aj o bežnejších mechanických invalidných vozíkoch alebo elektrických invalidných skútroch. Pre viac informácií nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.