NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Zdravotné polohovacie posteľ

Zdravotné polohovacie posteľ je určená ľuďom s telesným postihnutím alebo ľuďom po úraze, ktorí sú dlhodobo pripútaní na lôžko. Polohovacích postelí je na trhu celý rad a vy si tak môžete vybrať polohovacie posteľ podľa svojich potrieb. Každá polohovacie posteľ by však mala byť na kolieskach, mala by mať polohovací rošt ako v oblasti hlavy, tak v nožnej časti a bočné bočnice, pre väčšiu bezpečnosť pacienta.

Ak si potrebujete zaobstarať polohovacie posteľ, pozrite sa na webové stránky https://www.vozikyskutre.sk/produkty/polohovacie-postele, kde nájdete aj invalidné vozíky a skútre. Telefónne číslo na odborne vyškoleného špecialistu je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.