NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skúter
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Zdravotní potřeby

Zdravotné potreby je široký pojem do ktorého môžeme zaradiť napr. Elektrické či mechanické invalidné vozíky, polohovacie postele, chodítka, kúpacie stoličky..a pod.

Ak uvažujete o kúpe niektoré zdravotné potreby, ako je elektrický invalidný vozík či mechanický invalidný vozík, ako je napr. Excel Vanos, neváhajte prejsť na internetové stránky http://www.vozikyskutre.sk/produkty/trojkolesove-skutre. Tu môžete nadviazať nezáväzný kontakt online alebo telefonicky s odborne vyškoleným špecialistom, ktorý Vám rád so všetkým pomôže a poradí, alebo navštívte kamennú predajňu osobne. Telefónne číslo je +421 944 098 816.


Späť na články

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.