NEZÁVÄZNÁ
ŽIADOSŤ

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr
  • AKČNÉ ceny NOVÝCH batérií - ku skútru alebo el. vozíku máte možnosť zakúpiť ÚPLNE NOVÉ batérie za bezkonkurenčnú CENU.

  • VÝPREDAJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíkov a skútrov od 650 €! Konečné ceny

Referencie

reference obrázek

Roman Opluštil

Rozhodol som sa, že kúpim rodičom dva elektrické skútre, aby sa mohli ľahšie pohybovať po meste. Na odporúčanie známeho som sa obrátil na vozikyskutre.sk, kde som skútre získal veľmi rýchlo, jednoducho a za výhodné ceny. Chcel by som vám teda veľmi poďakovať.

Antonie Poslušná

S pribúdajúcim vekom sa moja chôdza zhoršovala a pre ľahší pohyb po meste som sa rozhodla, že si obstarám skúter. Na odporúčanie rodinného priateľa som sa obrátila na vozikyskutre.sk, kde som s pomocou dcéry vyplnila nezáväznú on-line žiadosť a vyčkala na kontakt odborne vyškoleného špecialistu, ktorý mi poradil a pomohol s výberom vhodného skútra za prijateľnú cenu. Touto cestou by som Vám chcela veľmi poďakovať.

Jan Nejedlý

Už dlhšiu dobu som uvažoval o kúpe elektrobicykla, a pretože na vozikyskutre.sk ho ponúkali za veľmi výhodnú cenu, tak som neváhal a požiadal si oňho. Na tomto portáli sa ma ihneď ujal odborne vyškolený špecialista, ktorý mi poradil a pomohol s výberom najvhodnejšieho elektrobicykla. Veľká vďaka.

Marie Babická

Na vozikyskutre.sk som sa obrátila po úraze, kedy som potrebovala invalidný vozík. Na tomto portáli som si požiadala o invalidný vozík pomocou nezáväznej on-line žiadosti a vyčkala na kontakt odborne vyškoleného špecialistu, ktorý mi poradil a odporučil vhodný invalidný vozík za prijateľnú cenu.Jiří Dolejš

Pre ľahší pohyb som sa rozhodol, že si obstarám skúter. Na odporúčanie známeho som sa obrátil na vozikyskutre.sk, kde ponúkajú širokú škálu skútrov. O skúter som požiadal tak, že som vyplnil nezáväznú on-line žiadosť a odoslal ju. Po odoslaní žiadosti ma kontaktoval odborne vyškolený špecialista, ktorý mi pomohol s výberom vhodného skútra za prijateľnú cenu. Moc Vám ďakujem.

Magdaléna Králová

Následkom mojej silnej cukrovky som prišla o dolné končatiny a potrebovala som si zaobstarať invalidný vozík. Na odporúčanie som sa obrátila na vozikyskutre.sk, kde mi invalidný vozík sprostredkovali veľmi rýchlo, jednoducho a za prijateľnú cenu. Chcela by som Vám veľmi poďakovať.

reference

Jaromír Knotek

Moja chôdza sa čím ďalej viac zhoršovala, a preto som sa rozhodol, že si obstarám elektrický skúter. S pomocou dcéry sme na internete narazili na vozikyskutre.sk, kde ponúkajú širokú škálu skútrov. Vyplnili sme nezáväzný on-line formulár a vyčkali na kontakt odborne vyškoleného špecialistu, ktorý nám poradil a pomohol s výberom najvhodnejšieho skútra. Veľká vďaka.

Anežka Kopecká

Po mozgovej príhode môjho manžela sme boli nútení zaobstarať si invalidný vozík. Dlho sme nevideli, od ktorej spoločnosti si ho obstarať a až na odporúčanie známeho sme sa obrátili na vozikyskutre.sk. Na tomto portáli sme získali invalidný vozík veľmi rýchlo a stretli sme sa s príjemným a ochotným jednaním. Touto cestou by sme chceli veľmi poďakovať.

Buřičovi

Na vozikyskutre.sk sme sa obrátili, pretože sme si nútene potrebovali zaobstarať elektrický invalidný vozík, polohovaciu posteľ a ďalšie zdravotnícke potreby pre nášho syna, ktorý trpí svalovou dystrofiou. Na tomto portáli sme si o všetko zažiadali pomocou nezáväznej on-line žiadosti a vyčkali na kontakt odborníka, ktorý nám pomohol získať všetky zdravotnícke potreby za prijateľné ceny.

Helena Rychlá

Po dopravnej nehode som zostala ochrnutá a bola som nútená si obstarať invalidný vozík. Invalidný vozík som si vybrala na vozikyskutre.sk, kde som si oňho požiadala on-line prostredníctvom nezáväznej žiadosti a za pomoci odborne vyškoleného špecialistu som ho získala veľmi rýchlo a jednoducho. Chcela by som Vám teda moc poďakovať.

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Použité fotografie produktov na webovom rozhraní vozikyskutre.sk sú ilustratívne. Aktuálne ponúkané produkty môžu disponovať inú výbavou či odlišnou farbou. Pre upresnenie aktuálnej ponuky nás kontaktujte na tel .: +421 944 098 816 alebo na e-mail: obchod@medicalspace.sk

MedicalSpace s.r.o.

Naša spoločnosť sa ďalej zaoberá predajom nových matracov. Pokiaľ Vás táto tematika zaujíma, neváhajte navštíviť naše webové rozhranie. 

www.matracemedical.sk

AKČNÉ VÝPREDAJOVÉ ceny.
ZĽAVY40%!
Akcia platí do vypredania zásob.